Oferujemy Państwu różnego rodzaju opcje wynajmu samochodów

OSOBOWYCH

9 OSOBOWYCH

DOSTAWCZYCH

Krótkoterminowy

Samochód na kilka dni? To nie problem. Wynajem pojazdu na krótki okres to najczęściej wybierana przez klientów oferta. Kilkudniowy wypad za miasto, eskapada po dowolnym terenie Polski, Niemiec czy innego państwa są możliwe ze relatywnie niskie pieniądze.

Średnioterminowy

Jesteśmy przygotowani na zapytania także ze strony podmiotów biznesowych. Chcemy zaoferować Państwu możliwość wypożyczenia samochodów na średnioterminowy okres, co pozwoli Państwu łatwiej zrealizować swoje cele. To oferta przeznaczona nie tylko dla tych, którzy potrzebują wynajmu na potrzeby prywatne ale także dla biznesmenów.

Długoterminowy

Polscy przedsiębiorcy szybko się rozwijają, dlatego też potrzebują nowocześniejszych usług. UnityTrans zapewnia je, umożliwiając wynajem długoterminowy. Jest to oferta dostosowana do firm, które potrzebują np. samochodów dostawczych - gotowych na trasy europejskie.

Przeprowadzka?

Oferujemy usługi transportowe na terytorium Polski i Europy. Odbierzemy i dostarczymy  pod wskazany przez Państwa adres, a powierzony nam towar bezpiecznie trafi na wskazane miejsce.

Przewóz osób

Oferta UnityTrans obejmuje także wygodny przewóz osób. Gwarantujemy komfortowy oraz bezpieczne przejazd z adresu na adres -na terenie Polski oraz zagranicą. Świadczymy usługi obejmujące na przykład dowiezienie osób do odległego miejsca pracy, na wesele czy spotkanie rodzinne.

Auto zastępcze

Nasza firma oferuje dostęp do aut zastępczych. W przypadku niefortunnych wypadków, stłuczek lub innego rodzaju problemów mechanicznych związanych z pojazdem, naszym klientom możemy podstawić wybrany, dobrze wyposażony model samochodu pod każdy adres. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z ubezpieczeniem.